WARSZTATY

Warsztaty grupowe
czas: czwartki godzina 17:00
miejsce: sklep z włóczką moher, ul. Ratajczaka 8, Poznań
obowiązują zapisy:
tel: 516 606 639
mail: kontakt@e-moher.pl 
FB: moher.poznan
bądź osobiście w sklepie
Najbliższe spotkania:

Krótkie wyjaśnienie :)

Moher oferuje dwa rodzaje warsztatów - grupowe bądź indywidualne. 
Powyżej wymienione to warsztaty grupowe, odbywają się one co czwartek i zazwyczaj są dla osób, które już mają podstawy drutowania lub szydełkowania, chyba że w tytule warsztatów zaznaczono inaczej.
Grupa to nie więcej niż 5 osób.

Jeśli wolicie uczyć się we  własnym tempie i "bez świadków" :) proponujemy warsztaty indywidualne, które organizujemy w dogodnym dla Was terminie i w temacie jaki Was najbardziej interesuje.

Cena warsztatów to cena całego spotkania, zazwyczaj 1 - 1,5 - godzinnego i nie obejmuje kosztów materiałów ani akcesoriów - te  trzeba zakupić na miejscu bądź przynieść ze sobą.

Cena warsztatów czwartkowych grupowych to 20 zł za spotkanie jeśli materiały zakupicie u nas lub 25zł jeśli macie swoje materiały/akcesoria.
Cena warsztatów indywidualnych to to 30 zł za spotkanie jeśli materiały zakupicie u nas lub 35 zł jeśli macie swoje materiały/akcesoria.

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy.


Zapraszamy do udziału w warsztatach :)
4 komentarze:

 1. Witam,
  Czy planowane sa jakies warsztaty dla troche wiecej niz poczatkujacych i troche mniej niz zaawansowanych?;) pdr. Gosia

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie, żę tak, może już w październiku znajdzie się coś co Ci przypadnie do gustu. Zawsze też możesz sama zaproponować interesujący Cię temat to postaram się go włączyć w plan warsztatowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  Czy jeżeli umiem podstawy robienia na drutach to dam radę zrobić chustę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to zalezy od kilku kwesti, głównie determinacji :) ale ja bym próbowała, już były u nas na kursie osoby, które mając podstawy wykonały dla siebie super chusty ;) zapraszamy :)

   Usuń

Dziękujemy za Twój komentarz :)